Πως θα μας βρείτε
![](https://lysistrata.gr/wp-content/uploads/2018/04/1-left-1.png)
Μπορείτε να έρθετε στη Θάσο με ferry boat είτε από το λιμάνι της Καβάλας είτε από το λιμάνι της Κεραμωτής.
Στο λιμάνι της Καβάλας φθάνετε ή με λεωφορείο από την Αθήνα, τη Θεσσαλονίκη και από οποιαδήποτε άλλη μεγάλη πόλη της Βόρειας Ελλάδας ή με το ιδιωτικό σας αυτοκίνητο, και έπειτα με το ferry boat αποβιβάζεστε στο λιμάνι της Σκάλας Πρίνου. Σε 27km Νότια βρίσκεστε στον Ποτό.
Η κύρια είσοδος των Lysistrata Bungalows βρίσκεται στον παραλιακό δρόμο και θα τη βρείτε στρίβοντας δεξιά από το κεντρικό σταυροδρόμι και αμέσως μετά αριστερά στον πρώτο πεζόδρομο. Η δεύτερη είσοδος οδηγεί στο ιδιωτικό μας παρκινγκ και βρίσκεται αφού στρίψετε αμέσως δεξιά από το κεντρικό σταυροδρόμι του Ποτού.